Inter-poland

  • 52 349 40 15
  • Pn - PT: 8.00 - 16.00
Transport osobowy Transport ciężarowy

Inter-poland

Transport ciężarowy

Oferujemy usługi:


-usługi transportowe samochodami ciężarowymi
-bezpośredni transport do klientów (bez przeładunków)
-logistyka
-magazynowanie towarów
-dystrybucja towarów

 

Aktualnie posiadamy wolne powierzchnie magazynowe w Bydgoszczy, świadczymy kompleksowe usługi związane z logistyką i dystrybucją towarów bezpośrednio do klientów . Nasz magazyn przystosowany jest do rozładunków dużych samochodów z naczepą , posiada rampę rozładunkową oraz elektryczne wózki paletowe.

Posiadamy własne samochody ciężarowe o ładowności 1-14 ton , i pojemności od 4 do 22 palet Euro. Nasze pojazdy posiadają windę (rampę) załadunkową i wózek paletowy , większość z nich jest dostosowana do przewozu ładunków niebezpiecznych ADR, oraz artykułów spożywczych (zaświadczenie Sanepid).

Nasze samochody posiadają różne zabudowy ,są to kontenery oraz plandeki z windami załadowczymi. Kierowcy nasi mają ogromne doświadczenie w transporcie krajowym i zagranicznym, oraz wszelkie niezbędne kwalifikacje.
Główne nasze kierunki dostaw towarów to : Polska, Czechy, Słowacja, Węgry, Niemcy, Holandia, cała Skandynawia oraz Litwa, Łotwa i Estonia.
Gwarantujemy naszym klientom dostawy 24 H na relacjach Polska-Czechy,Słowacja,Niemcy, oraz Polska-Litwa, Łotwa, Estonia.
Towar klientów podczas przewozu jest ubezpieczony (OC-przewoźnika) do kwoty 500 tyś Euro.
Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Zapytanie o transport ciężarowy

*
*

odległość:

*
*
*
*
*
*
*