Inter-poland

  • 52 349 40 15
  • Pn - PT: 8.00 - 16.00
Transport osobowy Transport ciężarowy

Inter-poland

O firmie

Firma nasza powstała w 2011 roku, jednak nasz doświadczony zespół pracowników na polskim rynku usług transportowych działa już od blisko 20 lat. Jesteśmy grupą ambitnych i kreatywnych ludzi. Dzięki temu, że nie popadamy w rutynę, nasze usługi od wielu lat utrzymują się na najwyższym poziomie i cały czas się rozwijamy oraz dostosowujemy do potrzeb klientów, a ich liczba co roku cały czas się zwiększa.

Wykonujemy usługi przewozu osób w kraju i za granicą, posiadamy szeroki wybór własnych autokarów i busów.

Zajmujemy się również transportem towarów, zapewniamy pełną obsługę magazynową, logistyczną i dystrybucyjną. Posiadamy samochody ciężarowe o ładowności od 1 do 14 ton, kontenery i plandeki z windami załadowczymi.

Firma nasza świadczy usługi dla szerokiej grupy odbiorców. Naszymi klientami są zarówno klienci indywidualni, jak i duże krajowe i ogólnoeuropejskie korporacje. Poprzez współpracę z odpowiednimi podmiotami w Kraju i Europie zapewniamy naszym Klientom maksymalne bezpieczeństwo świadczonych przez nas usług. Indywidualne podejście do każdego projektu, połączone ze szczegółową analizą marketingową, jest dla nas strategiczne.

Wszystkie zlecenia realizujemy przy zachowaniu elastyczności w działaniu, uwzględniając indywidualne potrzeby klienta.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą.

Nasz tabor

Nasze atuty to:

 
TERMINOWOŚĆ I RZETELNOŚĆ
 
SZEROKA GAMA ŚWIADCZONYCH USŁUG
 
NOWOCZESNY I BEZAWARYJNY TABOR
 
DUŻY NACISK NA BEZPIECZEŃSTWO PRZEJAZDU
 
SZYBKI KONTAKT I OBSŁUGA KLIENTA
 
WYKWALIFIKOWANA KADRA PRACOWNIKÓW